MÖBLER / Bord / Sybord 12756508

nr 1275 6508

Sybord

50/60-tal, Danmark, OP Rykken & Co, Öystese, Teak. Bredd: 54, djup: 45 cm, höjd: 51 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 18:30:50

15/9 23:24:58 1      150 kr
16/9 13:06:55 2      Vinnande bud